Gdzie

Oferty pracy w Gliwice (3 oferty pracy)

Okres
Grafik pracy
Praca zawodowa
Źródło
Lokalizacja
Sortuj według:
  • Gi Group Poland S.A.
  • Gliwice
Opis: Zadania: dostawa komponentów na magazyn i linię produkcyjną załadunek i rozładunek towaru przestrzeganie zasad BHP Wymagania: dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym gotowość do podjęcia pracy od zaraz doświadczenie w pracy na podobnym ...
6 dni temu
  • Gliwice
6 000 zł jeden miesiąc
Opis: Poszukujesz pracy od zaraz? Jesteś dyspozycyjny do pracy na pełen etat? Zapraszamy do aplikacji na stanowisko: Operatora Wózka Widłowego Miejsce pracy: Gliwice Operator wózków widłowych Zadania: • dostawa komponentów na magazyn i linię produkcyjną • ...
6 dni temu
  • Gliwice
Opis: Zadania: dostawa komponentów na magazyn i linię produkcyjną załadunek i rozładunek towaru przestrzeganie zasad BHP Wymagania: dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym gotowość do podjęcia pracy od zaraz doświadczenie w pracy na podobnym ...
miesiąc temu