Gdzie

Oferty pracy w Kościerzyna (3 oferty pracy)

Sortuj według:
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kościerzyna
Opis: Opis stanowiska: prowadzenie pojazdu kat. B w ramach obowiązków służbowych pomoc przy wykonywaniu prac budowlanych prace porządkowe, Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę, bezpieczne miejsce pracy, długoterminową pracę w pełnym wymiarze godzin na ...
jeden dzień temu
  • Zakład Studniarski "STUD-MIL" Hanna Wiecka
Opis: Numer oferty: StPr/24/0416Obowiązki:-Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:- mile widziane prawo jazdy kat.BMiejsce pracy: M. C. Skłodowskiej 21B/3, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: ...
2 dni temu
  • Zakład Wiertniczo - Studniarski Adam Dunst
Opis: Numer oferty: StPr/24/0291Obowiązki:-Wymagania:Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:- mile widziane prawo jazdy kat.B.Miejsce pracy: Kopernika 13, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskieRodzaj umowy ...
28 dni temu