Gdzie

Oferty pracy w Leszno (3 oferty pracy)

Sortuj według:
  • KAMINIARZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Leszno
Opis: Opis stanowiska: praca dotyczy działów: Ekspedycja / Pakowanie / Konfekcjonowanie Wymagania: sumienność dokładność sprawność manualna odpowiedzialność komunikatywność oraz dobra organizacja pracy mile widziana doświadczenie zawodowe w branży mięsnej ...
8 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Leszno
Opis: Agro-Rydzyna Sp. z o.o. zatrudni kobiety/mężczyzn na dział produkcji ZAKRES OBOWIĄZKÓW; PRACE PRODUKCYJNE- przyuczamy do pracy UTRZYMYWANIE PORZĄDU NA STANOWISKU PRACY OCZEKUJEMY -Chęci poznania i zdobycia doświadczenia w branży mięsnej - ...
rok temu
  • Leszno
Opis: Fabryka mebli tapicerowanych Euroline Sp. z o.o. z Leszna zatrudni osoby na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI Od kandydatów oczekujemy: Zdolności manualnych Sumienności, dokładności oraz motywacji do pracy Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie ...
2 lata temu