Gdzie

Oferty pracy w Lublin (3 oferty pracy)

Pensja
Okres
Grafik pracy
Praca zawodowa
Źródło
Lokalizacja
Sortuj według:
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Lublin
18 zł 28 zł jedna godzina
Opis: ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - analiza dokumentacji technicznej; - znajomość programów word i Excel - umiejętność szkicowania - rysowania - prowadzenie dokumentacji budowy; - koordynacja pracy brygad; - zamawianie materiałów na budowę; OFERUJEMY: - możliwość ...
23 dni temu
  • Lublin
28 zł 28 zł jedna godzina
Opis: PRACOWNIK BIUROWY/ KADROWY W związku z szybkim rozwojem firmy UE-Company oferujemy pracę biurową/ kadrową . Od kandydata oczekujemy: - Wykształcenie wyższe - Znajomość języka polskiego, ukraińskiego, angielskiego w stopniu komunikatywnym -Język ...
8 miesięcy temu
  • Lublin
Opis: Zatrudnię pracownika biurowego. Do obowiązków należeć będzie: kontakt z klientem telefoniczny oraz bezpośredni nadzór nad dostawami surowców oraz ich wprowadzenie do systemu nadzór nad personelem sprzątającym (kontrola ich pracy) kontrola zużycia ...
2 lata temu