Gdzie

Oferty pracy z firmy Solid security sp. z o.o. w Mysłakowice (3 oferty pracy)

Sortuj według:
  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Mysłakowice
Opis: Obowiązki: Ochrona obiektu handlowego Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Odpowiedzialność Sumienność Zaangażowanie Znajomość obsługi systemu monitoringu Oferujemy: Praca w firmie o ugruntowanej pozycji Stabilność zatrudnienia Wdrożenie ...
4 dni temu
Opis: Zakres zadań: Ochrona mienia przed kradzieżą Obserwacja osób wchodzących do sklepu Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie sklepu i zgłaszanie kierownikowi Wykrywanie kradzieży za pomocą monitoringu (CCTV) Inne działania dotyczące bezpieczeństwa ...
12 dni temu
31 zł jedna godzina
Opis: Zakres zadań: Obsługa systemu CCTV Dbanie o bezpieczeństwo osób i mienia Zapobieganie stratom towarowym Wymagania: Spostrzegawczość Dyspozycyjność Kultura osobista Mile wdziane: Mile widziane doświadczenie w branży ochrony Mile widziane prawo jazdy ...
21 dni temu