Gdzie

Oferty pracy z firmy Solid security sp. z o.o. w Piła (3 oferty pracy)

Sortuj według:
Opis: Do obowiązków pracowników, będzie należało między innymi : Kontrola bezpieczeństwa na obiekcie Weryfikacja realizowanych procedur i wyznaczanych standardów Realizacja wyznaczonych zadań w celu zapobiegania stratom Analiza materiału CCTV ...
20 godzin temu
  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Piła
Opis: Twój zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracowników Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów na podległym terenie Rekrutacja, organizacja pracy oraz rozliczanie pracowników ochrony Dbanie o pozytywny wizerunek ...
jeden dzień temu
  • Piła
28 zł jedna godzina
Opis: Zakres obowiązków: Ewidencja kluczy Kontrola ruchu kołowego i osobowego Obchody Monitoring CCTV Wymagania: Dyspozycyjność Niekaralność Obsługa komputera Mile widziane: Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności Oferujemy: Zatrudnienie w ...
12 dni temu