Elektryk / Elektromonter

15 000 zł - 23 000 zł jeden miesiąc
WROSYSTEM
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej.

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy pracach elektrycznych

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego/schematów elektrycznych

  • Zaangażowanie i chęci do pracy

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka niemieckiego będzie Twoim atutem

Oferujemy:

  • Długoterminowa współpraca (posiadamy kontrakty do 2026 roku)

  • Umowa o pracę

  • Praca w polskim zespole

  • Wynagrodzenie w Euro, wypłacane co miesiąc

  • System poleceń pracowniczych (660 Euro)

  • Opieka polskiego koordynatora

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • Bezpłatne zakwaterowanie i transport

  • Wysokiej klasy narzędzia i odzież robocza

  • Szkolenia (SEP, SCC, uprawnienia na podesty ruchome)

  • Możliwość awansu i rozwoju

Wyślij nam swoje CV lub zadzwoń pod numer: 66*******41 lub 66*******71

Nasze oddziały znajdziesz w 4 miejscach w Polsce: Pruszcz Gdański, Warszawa, Rzeszów, Częstochowa.

30 wrz 2021;   from: www.olx.pl