Nauczyciel przedszkola - małe grupy, wspaniała atmosfera

5 300 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Nauczyciel/Nauczycielka Przedszkola Zakres obowiązków:

Opieka nad dziećmi w wieku 3-6 lat, we współpracy z nauczycielem/nauczycielką języka angielskiego,Wdrożenie planu dydaktycznego zgodnie z aktualnymi programami nauczania,Współtworzenie planów pracy, scenariuszy lekcji oraz okolicznościowych wydarzeń z zespołem,Budowanie relacji partnerskich z zespołem, dziećmi i ich rodzicami,Prowadzenie dodatkowych zajęć.

Nasze wymagania:

Wykształcenie wyższe o profilu pedagogicznym,Umiejętność pracy z dziećmi, nawiązywania z nimi relacji oraz współpracy z ich rodzicami,Cierpliwość i zrozumienie potrzeb dziecka,Otwartość na międzynarodowe środowisko i różnorodność kultur.

Mile widziane:

Doświadczenie jako nauczyciel w przedszkolu,Znajomość języka angielskiego,Dodatkowe kursy i szkolenia.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,Dodatki funkcyjne, premie uznaniowe i frekwencyjne,Metodyczne wsparcie przy projektowaniu zajęć,Dostęp do materiałów dydaktycznych, dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych,Bezpłatny dostęp do wewnętrznych szkoleń Centrum Doskonalenia Nauczycieli, platform wiedzy, a także stały budżet na zajęcia z dziećmi,Nowoczesne, bezpieczne i komfortowe miejsce pracy.

Z poważaniem,

28 cze 2023;   from: www.olx.pl