Operator ładowarki (Dobroszyce)

Silva Sp. z o. o.
Oleśnica Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Operator ładowarki

Miejsce pracy: Dobroszyce

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - w tym umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Terminowość wypłat wynagrodzeń

  • Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia

  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

  • Szkolenia wstępne i stanowiskowe

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Program poleceń pracowniczych

  • Ubezpieczenie grupowe

Zadania na stanowisku

  • Obsługa ładowarki i rębaka

  • Załadunek surowca drzewnego

  • Dbanie o porządek na wyznaczonym terenie

Oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia na ładowarkę kl. I

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Wyślij SMS o treści ŁADOWARKA lub zadzwoń pod numer 885 285 334 ,

bądź wyślij CV przez formularz aplikacyjny

28 cze 2023;   from: www.olx.pl