Inżyniera budowy

9 000 zł - 12 800 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kobyłka Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

FUH INSTAL-BUD Szczepan Jan Mielczarczyk poszukuje na stanowisko:

Inżyniera budowy branży wodno - kanalizacyjnej

Zakres obowiązków na w/w stanowisku to :

Wsparcie Kierownika Budowy w nadzorze nad realizowanymi pracami

Udział w planowaniu prac realizowanych w ramach projektu oraz nadzór nad ich realizacją

Udział w przygotowaniu harmonogramu dostaw materiałów na budowę oraz nadzór nad jego realizacją

Prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach, uczestniczenie w naradach koordynacyjnych

Dokonywanie zamówień materiałowych oraz rozliczanie dostaw

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe-inżynierskie bądź magisterskie na kierunku inżynieria sanitarna lub pokrewnym

  • Doświadczenie w prowadzeniu budowy znajomość przepisów prawa budowlanego

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole samodzielność i odpowiedzialność prawo jazdy kategorii B

  • bardzo dobra znajomość obsługi Word, Excel, AutoCad,

Oferujemy

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

-wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy

-pracę w przyjaznym zespole

-niezbędne narzędzia pracy

Więcej informacji pod numerem telefonu 60*******08

29 cze 2021;   from: www.olx.pl