Praca przy kontroli towaru – Parzniew -26-32zł netto

Seris Konsalnet Holding S.A.
Pruszków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Miejsce pracy:
• Brwinów/Parzniew k. Pruszkowa

Opis stanowiska :
• praca ze skanerem (skanowanie katonów na paletach) na magazynie suchym i chłodni.
• system dwuzmianowy 8 godzinny : (2x dzień 11:00-19:00, 2xnoc 20:30-04:30, 2 dni wolne), 40 minut przerwy na każdej zmianie.

Oferujemy:
wynagrodzenie 22zł za pierwszy miesiąc szkolenia, od 2 miesiąca stawka 26-32zł netto
• Dodatek za nadgodziny
• umowa o pracę po 2 miesięcznym okresie wdrożenia
• darmowe obiady
• możliwość dostosowania grafiku
• 2 weekendy w m-cu wolne
• dodatkowe pakiety medyczne i ubezpieczenie na życie
• darmowy dowóz z PKP/WKD Pruszków
Oczekujemy :
komunikatywnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie
zaangażowania w pracy
kultury osobistej
18 mar 2024;   from: www.olx.pl