Pomoc kuchenna - zmywak w restauracji Express Oriental

Osoba fizyczna (prywatna)
Zielona Góra Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Restauracja Express Marche w Zielonej Górze poszukuje do swojego zespołu:

Pomoc kuchenna - zmywak

Opis stanowiska pracy:

- praca przy zmywaniu naczyń mechanicznie i ręcznie.

Wymagania:

- aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno - epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)

- chęci do pracy i zaangażowanie

- dyspozycyjność do pracy

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- atrakcyjne wynagrodzenie

- miłą atmosferę pracy

- w dniu pracy bezpłatny posiłek pracowniczy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych lub kontakt telefoniczny.

9 cze 2022;   from: www.olx.pl