Elektryk / pomocnik elektryka

GENPOWER SP. Z O.O.
Pniewy Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma GENPOWER zajmuje się profesjonalną obsługą klienta obejmującą doradztwo w zakresie doboru, projektowania, produkcji, sprzedaży i wynajmu agregatów prądotwórczych. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Genpower jest także autoryzowanym dealerem koncernu Cummins Inc.

Miejsce pracy: Buszewo

Opis stanowiska
Praca na podstawie schematów i planów elektrycznych
Praca z elektronarzędziami: wiertarka, szlifierka
Montaż korytek kablowych, przepustów pvc, puszek łączeniowych
Przeciąganie, układanie kabli
Łączenie przewodów oraz kabli
Montaż grup elektrycznych oraz podłączanie ich według schematów połączeń
Wymagania
Wykształcenie jako elektryk
Umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych
Otwartość do pracy w zespole
27 lip 2022;   from: www.olx.pl