Technolog Tworzyw Sztucznych

"POLI-ECO" Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.
Żary Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Poli- Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Istnieje już ponad 30 lat stale umacniając swoją pozycję na rynku. Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego.

Oferujemy:

· przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie,

· stabilne zatrudnienie,

· możliwość rozwoju zawodowego,

· fachowe szkolenia,

· możliwość dofinansowania dalszego kształcenia.

Zakres zadań:

· pełnienie bezpośredniej kontroli przestrzegania dyscypliny technologicznej na każdym etapie produkcji wyrobów,

· przeprowadzanie prób oraz ustalanie optymalnych warunków prowadzenia procesu produkcyjnego poprzez właściwy dobór surowców i materiałów do produkcji wyrobów oraz ustalanie właściwych parametrów technicznych,

· opracowywanie warunków technicznych odbioru wyrobów, instrukcji i kart technologicznych, norm zakładowych i innych dokumentów technologicznych dla produkcji wyrobów,

· kontrolowanie jakości surowców i materiałów do produkcji wyrobów,

· kontrolowanie pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym dokumentów wpływających do działu,

· wyszukiwanie nowych surowców na rynku.

Wymagania :

· wykształcenie wyższe techniczne,

· mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (branża - tworzywa sztuczne),

· bardzo dobra znajomość i praktyczne posługiwanie się pakietem MS Office,

· mile widziana znajomość programu Auto Cad,

· znajomość rysunku technicznego,

· znajomość j. niemieckiego lub/i j. angielskiego,

Zgłoszenia powinny zawierać CV oraz list motywacyjny. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. w Żarach /kontakt z Inspektorem Ochrony Danych -m.torenc/ moich danych osobowych w zakresie nieobjętym wyliczeniem wynikającym z art. 221 § 1 KP, zawartych w wypełnionym formularzu rekrutacyjnym oraz CV, liście motywacyjnym oraz we wszystkich innych dołączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, jak również danych osobowych udostępnionych w toku rozmowy kwalifikacyjnej w celu uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. w Żarach w okresie 1 roku od momentu przesłania dokumentów aplikacyjnych.

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

6 paź 2023;   from: www.olx.pl