Pracownik produkcji/Operator wózka widłowego

Osoba fizyczna (prywatna)
Białogard Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma MPE zajmująca się recyklingiem i produkcją płatków PET, poszukuje osoby na stanowiska: pracownik produkcji oraz operator wózka widłowego:

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego (dotyczy tylko stanowiska wózkowego)

  • Załadunek, rozładunek i transport i składowanie towarów (dotyczy tylko stanowiska wózkowego)

  • Prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych zadań

  • Bieżąca obsługa linii produkcyjnej

  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • Przestrzeganie zasad BHP

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Postępowanie zgodnie z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi.

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (dotyczy tylko stanowiska wózkowego)

  • Wiek powyżej 30 roku życia(dotyczy tylko stanowiska wózkowego)

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14;14-22)

  • Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV przez OLX lub kontakt telefoniczny w godzinach 8-15 w celu umówienia spotkania.

26 cze 2023;   from: www.olx.pl