Elektromechanik // 9.700 zł // jedna zmiana

Gi Group Poland S.A.
Lwówek Śląski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zakres obowiązków: Wykonywanie przeglądów planowych maszyn i urządzeń Przeprowadzanie profilaktycznych procedur konserwacji Usuwanie bieżących awarii oraz usterek na terenie fabryki Oczekiwania: Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki Znajomość pakietu MS Office Uprawnienia SEP do 1kV Oferujemy: Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą Wynag...
22 mar 2024;   from: www.infopraca.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Lwówek Śląski
500 zł 700 zł jedna godzina
Nawet 700 zł za jeden dzień pracy w obwodowej komisji wyborczej. Zgłoszenia najpóźniej do wtorku. Pobierz ze strony zgłoszenie i listę podpisów - polskaliberalna.pl/praca Wypełnij, zbierz podpisy od znajomych i skontaktuje się ze Arturem Koniec...
20 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Lwówek Śląski
4 242 zł 5 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Ogłoszenie skierowane do osób znających tematykę papierosów elektronicznych.

Prosimy wraz z CV o przesłanie krótkiego opisu doświadczenia w tematyce EIN poprzez wiadomość.

Poszukiwani sprzedawcy ...

15 dni temu