Inżynier budowy (konstrukcyjny, sanitarny, drogowy)

Osoba fizyczna (prywatna)
Skoczów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osoby na stanowisko inżynier budowy branży konstrukcyjnej, sanitarnej i drogowej.

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji technicznej,

  • udział w opracowaniu ofert,

  • uczestniczenie w procesie przygotowania, realizacji i odbioru inwestycji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • obsługa programu AutoCAD,

  • mile widziana znajomość obsługi programów do kosztorysowania,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • zaangażowanie w pracę i realizowane projekty.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego (zdobycie uprawnień),

  • możliwość odbycia praktyki studenckiej.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

8 cze 2021;   from: www.olx.pl