Programista / technolog maszyn CNC

6 000 zł - 9 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Choroszcz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma R&S Święcińscy. Produkujemy form wtryskowe, wykrojniki i narzędzia. Aktualnie poszukujemy zainteresowanych pracą na stanowisku:

Programista / technolog (Miejsce pracy: Fasty, ul. Skrajna 4)

Masz umiejętności zarządzania zespołem i chcesz pracować z profesjonalistami ?

Zgłoś się do Nas

Kandydatowi po zatrudnieniu oferujemy:

- Umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + część zmienna)

- Praca w systemie jednozmianowym 7-15,

- Dobre warunki pracy (nowy park maszynowy, niezbędne narzędzia pracy, dobrze wyposażona strefa socjalna dla pracowników)

- Możliwość rozwoju (szkolenia finansowane przez pracodawcę)

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

- Umiejętność odczytywania rysunku technicznego

- Znajomość pisania programów na frezarki CNC

- Znajomość programu CAD, CAM (mile widziana znajomość programu NX)

- Umiejętność doboru odpowiednich narzędzi do obróbki

- Chęć do nauki i rozwoju

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata

- Znajomość obsługi frezarek CNC

- Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Zakres obowiązków po zatrudnieniu:

- Pisanie programów na maszyny CNC

- Odpowiedzialność za stan magazynowy narzędzi

- Codzienne planowanie prac dla operatorów

- Zarządzanie zespołem

- Dbałość o jakość wykonywanych prac

KONTAKT:

69*******37 (8:00 – 18:00)

28 lut 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Choroszcz
25 zł 40 zł jedna godzina
Zatrudnimy operatora maszyn CNC z doświadczeniem. Lub do przyuczenia Oferujemy umowę o pracę. Praca w systemie dwuzmianowym. Miejsce pracy Choroszcz
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Choroszcz
4 500 zł 9 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Producent mebli biurowych – Bial-Meble Sp.zo.o. (spółka z 25-letnią historią) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Dobrzyniewo Duże, ul. Szkolna 29

4 dni temu

Opis:

Firma usługowa poszukuję operatora maszyn rolniczych

Praca na : ciągniku, kombajnie, sieczkarni

Czym sie zajmujemy ? to tym ;) siew kukurydzy, zbiór trawy przyczepami samozbierającymi, belowanie, koszenie zboża, ...

miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Choroszcz

Opis:

Jesteśmy znaną polską firmą zajmującą się wynajmem oraz sprzedażą Podestów Ruchomych, Ładowarek Teleskopowych o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska:

...
6 miesięcy temu