Clean Cut Ladies zatrudni fryzjera/fryzjerkę damską!

6 000 zł - 11 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kołobrzeg Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnimy fryzjerkę damską / fryzjera damskiego!

Clean Cut to bardzo szybko rozwijająca się marka beauty w Kołobrzegu. Jeśli chcesz pracować w miejscu, gdzie jakość jest najważniejsza, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

- strzyżenie włosów,

- wykonywanie fryzur okolicznościowych,

- koloryzacja włosów,

- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na włosy,

- obsługa klienta,

- doradztwo przy wyborze fryzury.

Wymagania:

- ukończona szkoła fryzjerska, bądź odpowiedni kurs,

-doświadczenie w zawodzie

Mile widziane:

- podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

- ukończone szkolenia z zakresu fryzjerstwa.

Co możemy Ci zaoferować:

- wysokie wynagrodzenie (6*********00 zł brutto),

- umowę o pracę lub inną dogodną formę zatrudnienia,

- regularne szkolenia finansowane przez pracodawcę,

- pracę w nowym, gustownie urządzonym, funkcjonalnym salonie,

- pracę w świetnej lokalizacji,

- wysokiej jakości sprzęt oraz kosmetyki,

- integracje pracownicze.

22 kwi 2022;   from: www.olx.pl