Asystentka i Higienistka Stomatologiczna (ortodoncja) Warszawa

Grupa LUX MED
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Praca w nowej placówce LUX MED Stomatologia przy ul. Wolskiej 171 w Warszawie.

Szukamy Asystentek i Higienistek Stomatologicznych specjalizujących się w ortodoncji.

Zaaplikuje i stań się częścią naszego zespołu.

My zadbamy o:

  • współpracę z renomowaną firmą z branży usług medycznych, będącą liderem w Polsce,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach,

  • komfortowe warunki – pracę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Stomatologicznego LUX MED,

  • wsparcie Kierownika oraz Koordynatora Zespołu Higienistek i Asystentek w codziennej pracy,

  • rozbudowany pakiet dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, możliwość nauki języka angielskiego na całorocznym kursie języka angielskiego na rożnych poziomach,

  • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • dyplom potwierdzający uzyskanie zawodu higienistki stomatologicznej,

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku asystentka/higienistka stomatologiczna specjalizująca się w ortodoncji,

  • wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego,

  • książeczka SANEPID-u,

  • umiejętność samodzielnej pracy z Pacjentem, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista.

Główne zadania:

  • czynne asystowanie przy zabiegach ortodontycznych,

  • wykonywanie zabiegów higienizacyjnych u Pacjenta ortodontycznego,

  • przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem,

  • prowadzenie dokumentacji medycznej,

  • przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

7 lis 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa
Opis: Klinika stomatologiczna w Warszawie (Bemowo) poszukuje odpowiedniego kandydata lub kandydatki na stanowiska: Asystent/Asystentka Stomatologiczna oraz Higienista/tka Stomatologiczna Oferujemy: Komfortowe warunki – pracę w gabinecie wyposażonym w ...
23 dni temu
Opis: OptimDent poszukuje osoby na stanowisko : asystentka/higienistka stomatologiczna (możliwość wykonywania zabiegów) Kim jesteśmy: Jesteśmy doświadczonym i ambitnym zespołem podchodzącym do swojej pracy z pasją. Leczymy z najwyższą starannością, dbamy ...
5 lat temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa
40 zł jedna godzina
Opis: Gabinet stomatologiczny Warszawa Białołęka ul. Światowida 51 zatrudni asystentkę stomatologiczną. Wymiar czasu do ustalenia. Wynagrodzenie 40 zł/h. Wymagane wykształcenie kierunkowe, książeczka San-Epid.
18 godzin temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa
Opis: Nasza klinika stomatologiczna znajdująca się na Żoliborzu łączy nowoczesność z troską o detale, specjalizując się w szerokim zakresie usług stomatologicznych. Dzięki zaawansowanemu wyposażeniu, w tym RTG/CBCT, skanerowi wewnątrz-ustnemu iTero oraz ...
3 miesiące temu