Kucharz/Kucharka Sosnowiec praca dodatkowa

60 zł - 70 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Sosnowiec Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Poszukiwana osoba z doświadczeniem jako kucharz do przygotowywania posiłków zgodnie z rozpiską!

Praca od końca kwietnia!

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z rozpiską dietetyczną dla 2 osób

  • Zakupy spożywcze w sklepie lub przez internet (osobne rozliczenie na podstawie paragonów po każdych zakupach)

  • Dowóz przygotowanych posiłków do Sosnowca

Wymagania:

  • (warunek konieczny) Poszukiwana osoba z doświadczeniem na stanowisku kucharza

  • Dyspozycyjność 2/3 razy w tygodniu, po 2/3h

  • Możliwość przygotowywania posiłków we własnym domu

  • Umiejętność pracy na gramaturach

  • Dobry smak i estetyka

  • prawo jazdy kat. B

  • książeczka sanepidowska

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie ;180 zł-200zł/2-3h gotowania w zależności od doświadczenia i miejsca zamieszkania

  • Praca w poniedziałek i środę, czasami w piątek

Po stronie kucharza jest: zrobienie zakupów, ugotowanie posiłków na 2 dni (16 porcji = 4x śniadanie, 4x lunch, 4x obiad, 4x kolacja), zapakowanie ich w szklane pojemniki oraz dowiezienie ich z samego rana (7:00-8:30) pod wskazany adres.

Dania są proste i nie wymagają długich godzin gotowania. Szklane pojemniki są po Naszej stronie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji przez portal OLX.

Aplikacje bez załączonego CV lub opisu doświadczenia będą odrzucane.

28 mar 2024;   from: www.olx.pl