Pracownik kuchni/ pomoc kuchenna

28 zł - 28 zł jedna godzina
Compass Group poland
Sosnowiec Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Obecnie do jednej z naszych restauracji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK KUCHNI / POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Sosnowiec ul. Inwestycyjna (Restauracja pracownicza)

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

Opis stanowiska:

• Przygotowanie potraw.

• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania:

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie,

• Umowę zlecenia,

• Możliwość rozwoju zawodowego,

• Szkolenia wewnętrzne,

• Bezpłatne posiłki pracownicze,

• Przyjazną atmosferę pracy,

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

20 lut 2024;   from: www.olx.pl