Asystent/ka kierownika restauracji

Compass Group poland
Sosnowiec Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Obecnie do jednej z naszych restauracji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENTA KIEROWNIKA RESTAURACJI

Miejsce pracy: Sosnowiec ul. Inwestycyjna 19 (restauracja pracownicza)

Praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00-15.00/ 19.00-3.00.

Opis stanowiska:

• Wspieranie kierownika w zarządzaniu restauracją

• Współodpowiedzialność za realizację założeń budżetowych

• Współodpowiedzialność za rozliczenia finansowe i stany magazynowe

• Prowadzenie dokumentacji restauracji

• Budowanie partnerskich relacji z Klientami

• Motywowanie Zespołu

Wymagania:

• Prawo jazdy kat. B

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie.

• System bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami

• Szkolenia wewnętrzne.

• Przyjazną atmosferę pracy.

• Bezpłatne posiłki pracownicze.

• Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

22 lis 2023;   from: www.olx.pl