Higienistka/Asystentka Stomatologiczna

Osoba fizyczna (prywatna)
Radom Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Nowo otwarte Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej- Nowa Stomatologia w Radomiu poszukuje osoby na stanowisko:

Asystentka Stomatologiczna/ Higienistka Stomatologiczna

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

· Uwielbiasz pracę jako asystent/asystentka stomatologiczna oraz higienistka stomatologiczna i czerpiesz z niej prawdziwą satysfakcję. Nasz zespół składa się z ludzi, którzy pasjonują się swoją pracą, co sprawia, że tworzymy zgrany kolektyw i generujemy pozytywną energię na co dzień,

· Posiadasz niezbędne wykształcenie i kwalifikacje potrzebne do wykonywania swoich obowiązków. Mile widziane jest dodatkowe wykształcenie w zakresie higienizacji.

· Masz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z pacjentami i potrafisz stworzyć dla nich komfortową i przyjazną atmosferę,

· Praca na 4 ręce z lekarzem nie stanowi dla Ciebie problemu.

Naszym pracownikom oferujemy:

· Możliwość wykonywania zabiegów higienizacji poza standardowym czasem pracy.

· Pracę na pełny etat z opcją wyboru rodzaju umowy (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B)

· Dofinansowanie karty sportowej,

· Pracę w przyjaznej, pełnej entuzjazmu atmosferze, gdzie doświadczasz uznania i pełnej integracji z zespołem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza OLX

2 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Radom
Do prywatnej kliniki stomatologicznej, zlokalizowanej w samym centrum Radomia, szukamy asystentki stomatologicznej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało: · asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, · przygotowywanie stanowiska...
17 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Radom
4 800 zł 5 680 zł jeden miesiąc

Opis:

OPIS

Biuro rachunkowe szuka osoby na stanowisko Asystentka księgowej . Jeśli chcesz się rozwijać, być częścią zgranego zespołu i zdobywać nowe doświadczenie – dołącz do nas!

...

11 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Radom

Opis:

Zatrudnię osobę na stanowisko asystentka dietetyka w Centrum Dietetycznym Naturhouse

Opis stanowiska:

  • efektywne zarządzanie działalnością punktu

    3 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Radom

Opis:

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą słupów oraz oświetlenia LED. Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedażowe. Nie oczekujemy doświadczenia, a jedynie chęci do pracy w dynamicznej i stale rozwijającej się firmie.

...

28 dni temu