Operator Produkcji / UMICORE

Umicore Battery Materials Poland Sp. z o.o.
Nysa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Umicore Poland Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Operator Produkcji.

W 2021 roku w Nysie uruchomiliśmy nowy zakład, który jest pierwszą fabryką materiałów katodowych w Europie. Ambicją Umicore jest bycie preferowanym pracodawcą w regionie. Chcemy także uczynić naszym priorytetem bezpieczeństwo pracy oraz ochronę środowiska. Umicore ma ponad 200-letnie doświadczenie w obróbce metali. Od ponad 20 lat produkuje materiały katodowe wchodzące w skład akumulatorów. Materiały, które zostaną wyprodukowane w Nysie, będą sprzedawane producentom ogniw akumulatorowych, którzy produkują akumulatory do pojazdów elektrycznych.

Operator Produkcji

Miejsce pracy: Radzikowice

Zakres obowiązków

  • Praca zgodnie z przepisami BHP Umicore – obowiązkowe noszenie sprzętu ochrony osobistej (m.in.: maska),

  • Obsługa, monitorowanie i kontrola linii produkcyjnej,

  • Tworzenie raportów z wykonanych prac produkcyjnych,

  • Obsługa urządzeń, np. wózki widłowe, wciągarki, suwnice, itp.,

  • Utrzymanie porządku zgodnie ze standardami 5S oraz wymaganiami BHP,

  • Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych, inspekcji oraz dokumentacji procesowej.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenia w środowisku produkcyjnym,

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (4 brygady, zmiana 8 godzin),

  • Podstawowe umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office),

  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie oraz odpowiedzialność,

  • Umiejętność przestrzegania zasad i procedur dotyczących procesu produkcyjnego,

  • Gotowość do uczestnictwa w programie wdrożeniowym (intensywne szkolenia przygotowujące do pracy).

Co oferujemy

  • Umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Bogaty pakiet benefitów (dofinansowanie kosztów dojazdów do pracy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, w pełni finansowane posiłki w restauracji, siłownia na terenie firmy, Pracowniczy Plan Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę, karta sportowa, dodatki świąteczne),

  • Czynny udział w projekcie greenfield – pierwsza w Europie fabryka materiałów katodowych,

  • Praca w międzynarodowej firmie,

  • W pełnie finansowane szkolenia umożliwiające zdobycie dodatkowych kwalifikacji,

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do UMICORE BATTERY MATERIALS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w: Radzikowice 1c, 48-300 Radzikowice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami mailowo.

4 lut 2022;   from: www.olx.pl