Pracownik magazynowy / magazynier

NOV-WELD Sp. z o.o.
Żukowo Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma handlowo-produkcyjna NOV-WELD Sp. z o.o. prowadzi nabór na stanowisko MAGAZYNIER.

Obowiązki

  • Rozładunek i załadunek towaru

  • Kompletowanie towarów zgodnie ze specyfikacją i przygotowywanie produktów do wysyłki

  • Inne zlecone prace magazynowe

Wymagania

  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,

  • Dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów,

Gwarantujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w stałych godzinach 8-16 w dniach pon.-pt.

  • prywatną opiekę medyczną grupy LUX-MED

  • dostęp do programu MULTISPORT

miejsce pracy : Miszewko, obrzeża Gdańska, trasa Żukowo - Chwaszczyno.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, prosimy wiadomości kierować na dedykowany adres mailowy: rekrutacja[at]novweld.pl z tytułem: „MAGAZYNIER”.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Klauzula wyrażająca zgodę

Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest NOV-WELD Sp. z o.o. Miszewko, ul. Słoneczna 9, 80-297 Banino moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIER. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

9 lis 2022;   from: www.olx.pl