Operator wózka widłowego - praca dla kobiet i mężczyzn

6 195 zł jeden miesiąc
TJX European Distribution sp. z o.o
Sulechów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

TJX Europe jest światowym liderem sprzedaży markowych produktów w okazyjnych cenach, właścicielem m. in. sieci TK Maxx. W związku z rozwojem firmy otworzyliśmy największe w Europie kontynentalnej Centrum Dystrybucyjne, w którym pracę znajdzie ponad 1000 osób. Jego głównym zadaniem jest przygotowywanie produktów na potrzeby sklepów TK Maxx w Europie.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Sulechów

Tryb 2-zmianowy 6:00-14:00 i 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku

Stawka: 6195,00 ZL Brutto

Jeżeli:

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego - I WJO

  • jesteś skrupulatny i dokładny

  • masz motywację do pracy, jesteś zaangażowany

  • pozytywnie podchodzisz do pracy każdego dnia

  • lubisz wyzwania i łatwo przyswajasz wiedzę

  • masz doświadczenie w pracy opartej na standardach jakościowych (mile widziane)

  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu obsługi komputera

  • znasz podstawowe zasady BHP

to właśnie Ciebie szukamy!

Zakres obowiązków:

  • przyjęcie towaru do centrum procesowego

  • przygotowanie, załadunek towaru do wysyłki

  • obsługa wózka widłowego

  • uzupełnianie dokumentacji przyjęcia/wysyłki towaru

  • dbałość o prawidłowe przyjęcie/wysyłkę towaru zgodne z dokumentami przewozowymi

Odkryj to, co nas wyróżnia w TJX Europe - przekonasz się, że to coś więcej niż praca. Jesteśmy dynamiczną organizacją, razem współpracujemy, uczymy się i rozwijamy. Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na pełne wsparcie zgranej grupy.

Masz prawo wiedzieć, jakie informacje o Tobie posiadamy i w jaki sposób wykorzystujemy te informacje. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat wykorzystywania przez nas danych i praktych ich udostępniania, prosimy odwiedzić: mytjx.com/mytjx/Global_TJX_Privacy_Notice.pdf i zapoznać się z naszą pełną Polityką Prywatności.

5 kwi 2024;   from: www.olx.pl