Praca stylistka paznokci

Osoba fizyczna (prywatna)
Zielona Góra Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Mój salon nieustannie się rozwija, dlatego obecnie poszukuję stylistki paznokci, która ma doświadczenie i chęć ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności.

Twój zakres obowiązków

  • stylizacja paznokci (manicure i pedicure)

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Moje wymagania

  • umiejętność wykonania manicure

  • umiejętność stylizacji paznokci metodą hybrydową oraz żelową

  • dokładność, poczucie estetyki, staranność

  • dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista

  • punktualność, samodyscyplina

  • chęci do poszerzenia wiedzy, szkoleń i dokształcania się

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnej stylistki paznokci.

Oferuję

  • stabilną pracę w salonie o ugruntowanej pozycji

  • szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, komunikacji i obsługi klienta;

  • w pełni wyposażone stanowisko oraz pracę na profesjonalnych produktach

  • jasny, uczciwy i przejrzysty system wynagrodzenia

  • elastyczny grafik

  • miłą i koleżeńską atmosferę.

Jeśli jesteś miłą i pozytywnie nastawioną stylistką paznokci, masz pasję i chęć do nauki - być może to właśnie Ciebie szukam.

Wyślij swoje zgłoszenie zawierające opis kwalifikacji, doświadczenia oraz zdjęcia prac na adres mailowy lub poprzez formularz olx.

23 kwi 2023;   from: www.olx.pl