Kierowca międzynarodowy BDF Kontener

15 000 zł - 16 000 zł jeden miesiąc
Kadry Serwis Sp. z o.o.
Nowogard Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Kierowca kat. C+E

Zakres obowiązków:

  • kierowca międzynarodowy

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kategorii C+E

  • uprawnienia ADR

  • karta kierowcy

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia

  • aktualne badania lekarskie

  • dokładność, rzetelność, spostrzegawczość

  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • praca w systemie poniedziałek - piątek ( wszystkie weekendy w domu)

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilność zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

1 mar 2024;   from: www.olx.pl