Pracownik Ogólnobudowlany / pomocnik

Maestro SA
Łódź Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Firma Budowlana „ARTMAX” sp. z o. o. działa na rynku od 2005 roku. Przedmiotem działalności firmy jest m.in. konstrukcja domów w stanie surowym otwartym, konstrukcje żelbetowe, przebudowa i adaptacja starych obiektów (mieszkań, hal produkcyjnych itp.) oraz generalne wykonawstwo poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

• prace ogólnobudowlane;

• pomoc specjalistom;

• organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP;

WYMAGANIA:

• minimalne doświadczenie w branży budowlanej;

• odpowiedzialność;

• umiejętność pracy w zespole;

• dokładność;

OFERUJEMY:

• możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych umiejętności;

• atrakcyjne warunki zatrudnienia;

• stabilne zatrudnienie;

• współpracę z doświadczonym zespołem.

Więcej informacji pod numer tel. 78********** 6

21 kwi 2023;   from: www.olx.pl