Drukarz

Asistwork Sp z o.o.
Konin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Wymagania: doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza fleksograficznego lub cyfrowego umiejętność rozpoznawania barw dokładność oraz precyzja umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) dobra organizacja pracy Zapewniamy: umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy wynagrodzenie uzależnione od udokumentowanego doświadczenia w p...
29 kwi 2024;   from: www.infopraca.pl

Podobne oferty pracy

  • Trenkwalder
  • Konin
Opis: Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druku w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie. ...
miesiąc temu
  • Trenkwalder
  • Konin
Opis: Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druku w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie. ...
4 dni temu