Pracownik magazynowy

4 000 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Zwoleń Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Praca na stanowisku: Pracownik Magazynowy

Anixol to dynamicznie rozwijająca się firma z branży sprzedaży detalicznej, specjalizująca się w sprzedaży materiałów do nawodnień ogrodów przez Internet. Poszukujemy pracownika magazynowego do obsługi naszego oddziału w okolicach miejscowości Ługi, Gmina Policzna. 10 minut od Zwolenia, 20-25 minut od Puław.

Opis Stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

pakowanie paczek,

konfekcjonowanie towarów,

montaż podzespołów

Będzie współpracować z zespołem w procesie przygotowywania zamówień.

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

  • Gotowość do pracy fizycznej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.

  • Możliwość podjęcia pracy zarówno na stałe, jak i sezonowo.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Szkolenia branżowe z zakresu projektowania systemów automatycznego nawadniania.

6 mar 2024;   from: www.olx.pl