Poszukiwana stylistka Paznokci

6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy Stylistki paznokci

Miejsce pracy: Kraków Stańczyka 7

Zakres obowiązków:

manicure hybrydowy
manicure żelowy
manicure klasyczny
przedlużanie paznokci żelem
stylizacja paznokci
miłe widziane inne umiejętności

Oczekujemy:

umiejętności wykonywania stylizacji paznokci w stopniu dobrym, bardzo dobrym,
tempo pracy,
chęć rozwoju jako stylistka paznokci,
uczciwość,
dobrej komunikatywności oraz pracy w zespole,
pozytywnego nastawienia do klienta,
dyspozycyjność

Oferujemy:

w pełni profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy, wyposażone w nowoczesne urządzenia, wysokiej jakości produkty
możliwość rozwoju zawodowego i finansowego
duża i stała baza klientów
możliwość doszkolenia, wysokie zarobki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz zdjęć swoich prac.
9 kwi 2024;   from: www.olx.pl