Operator CNC z doświadczeniem - praca w Koszalinie

43 zł - 59 zł jedna godzina
invenio
Koszalin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia 17728.

W chwili obecnej na potrzeby naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska:

  • Używanie odpowiednich narzędzi do cięcia w opaciu o program

  • Praca z rysunkiem technicznym

  • Nadzór nad pracą maszyny

  • Dokonywanie korekt w parametrach cięcia (zgodnie z techniczną dokumentacją)

Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w obsłudze maszyn CNC (preferowane tokarki)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość narzędzi pomiarowych

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferta:

  • Umowa zlecenie na okres próbny - następnie umowa o pracę bezpośrednio u klienta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od doświadczenia)

  • Stabilne zatrudnienie

  • Premie miesięczne

Zapraszamy do aplikowania!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, wejdź na: invenio.pl/grupa-invenio/ Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Spełniając obowiązek prawny w zakresie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest invenio QD sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (dalej zwaną także jako „Administrator”).

Pełna treść obowiązku informacyjnego została zamieszczona pod adresem: invenio.pl/wp-content/uploads/2022/10/INFORMACJA-W-PRZEDMIOCIE-OCHRONY-DANYCH-OSOBOWYCH-invenio-QD.pdf

9 kwi 2024;   from: www.olx.pl