Praca !!! Spawacz- TIG Spawacz- MIG

Osoba fizyczna (prywatna)
Ryki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Inoxal zajmująca się produkcją konstrukcji ze stali j poszukuje pracownika na stanowisko

Spawacz - metoda Tig , montażysta

Spawacz - metoda Mig , montażysta

Obowiązki:

- Spawanie metodą Tig./ Mig różnego rodzaju detali metalowych i konstrukcji stalowych

- umiejętność obsługi elektronarzędzi

- cięcie materiału na pile taśmowej według projektu zgodnie z rysunkiem technicznym

- wiercenie, gwintowanie otworów na wiertarce stołowej

- czyszczenie, szlifowanie spawanych elementów

- polerowanie elementów

Wymagania:

- chęć do pracy

- miłe widziana znajomość rysunku technicznego

- doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Ofeta:

- wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności

- przy braku doświadczenia - douczenie

- praca stała w Rykach

- zatrudnienie na umowę o pracę

- praca przy produkcji balustrad, różnych konstrukcji stalowych, zbiorników ze stali nierdzewnej itd.

Tel. 66*******06

24 sty 2023;   from: www.olx.pl