Pracownik ogólnobudowlany / cieśla szalunkowy / zbrojarz / murarz

Osoba fizyczna (prywatna)
Nysa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma Ksetra Sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowiska:

  • pracownik ogólnobudowlany;

  • cieśla szalunkowy;

  • zbrojarz;

  • murarz;

  • pracownik robót wykończeniowych;

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie lub chęć rozwoju w tym kierunku;

  • dyspozycyjność;

  • umiejętność organizacji miejsca pracy;

  • zaangażowanie w pracę i staranność

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • pełny etat;

  • pracę w stabilnej firmie;

  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz zaangażowania;

  • stałe zatrudnienie na terenie Nysy i okolic;

  • możliwość zakwaterowania;

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr. tel.: +48*******31, od pn. do pt. 8:00-16:00

18 lis 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • KON BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Nysa
Numer oferty: StPr/24/0548Obowiązki:Montaż szalunków stóp fundamentowych. Miejsce pracy: powiat nyski.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Wykształcenie bez znaczenia, praktyczna znajomość techno...
5 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Nysa
4 300 zł 5 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Dołącz do naszego zespołu jako Pracownik Biurowy! Oferujemy stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku. Szukamy osoby kompetentnej, która wesprze nasz zespół.

Obowiązki:

• ...

22 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Nysa
4 500 zł 5 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Firma w branży tapicerskiej zatrudni pracowników na stanowisku klejarz pianek , pracownik produkcji.

Praca jednozmianowa od godz. 6:00 do 14:00.

Możliwość zatrudnienia od zaraz.

Wymagania:

    10 miesięcy temu
4 400 zł 4 700 zł jeden miesiąc

Opis:

Zatrudnimy osobę w charakterze pracownika fizycznego do pomocy kierowcy na śmieciarce.

Pracownik zatrudniony na podstawie umowy zlecenie (okres próbny) z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę.

Wynagrodzenie podstawowe ...

rok temu