Pilnie zatrudnię pracownika magazynowego

6 500 zł - 6 700 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Będzin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

zatrudnię pracownika magazynu , mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

miejsce pracy: Będzin Grodziec

praca jednozmianowa , pełny etat

zakres obowiązków:

konfekcjonowanie towaru ze zbiorników 1000 l do kanistrów 20, 30 l przyjmowanie dostaw zewnętrznych i przygotowywanie wysyłek

10 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Będzin
Opis: Pilnie zatrudnię kierowcę kat. B przewóz chemii basenowej na terenie kraju Podstawowe obowiązki przewóz chemii basenowej rozładunek towaru zgodnie z dokumentami Wymagania Prawo jazdy kat. B Doświadczenie na stanowisku kierowcy Umiejętność pracy w ...
6 miesięcy temu
  • Będzin
Opis: Witam, zatrudnię operatora koparko ładowarki z doświadczeniem na umowę o pracę od zaraz, wszystkich zaineresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 50*****08 lub osobisty w mojej firmie w Będzinie przy ul. Gzichowskiej 102 c, Zapraszam
2 miesiące temu
  • Będzin
Opis: Witam, Zatrudnię kierowca kat C Wymagana karta kierowcy i kurs na przewóz rzeczy. Praca na terenie polski, dziennie w domu, pilnowanie czasu pracy, dieta,umowa o pracę,wysokie zarobki. Praca polega na dostawię palet z węglem do klientów prywatnych ...
11 miesięcy temu
Opis: Dzień dobry, Z związku z dynamicznie rozwijającą się naszą firmą, poszukujemy kierowcy kat. C+E z Będzina lub Katowic do transportu lokalnego (teren Śląska) od zaraz! OFERUJEMY -zatrudnienie w ramach umowy o pracę -atrakcyjne wynagrodzenie - ...
6 dni temu