Operator koparki / ładowarki

5 000 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Giżycko Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zatrudnimy na umowę o pracę w miejscowości Szczybały Giżyckie na stanowisku operator koparki, ładowarki

Zakres obowiązków:

• przeprowadzanie zleconych prac ziemnych

• dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania:

• posiadanie wymaganych uprawnień do obsługi maszyn budowlanych

• doświadczenie zawodowe

• uczciwość, odpowiedzialność. dokładność

• umiejętność pracy w zespole

Więcej informacji udzielimy telefonicznie pod numerem telefonu 50*******53.

21 kwi 2023;   from: www.olx.pl