Przedstawiciel Handlowy - branża cukiernicza \\ Rejon Podlasie

Osoba fizyczna (prywatna)
Mońki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Rodzinna cukiernia z siedzibą pod Warszawą szuka osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Dbanie o aktualną bazę danych

  • Negocjacje warunków współpracy

  • Kontrolowanie rentowności kontrahentów

  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru

  • Reprezentowanie firmy na targach

  • Podążanie za trenami rynkowymi

Oczekujemy:

  • Chęci do pracy i nauki

  • Dyspozycyjności i elastyczności

  • Gotowości do odwiedzania biura centralnego raz w miesiącu

  • Zaangażowania i pozytywnego usposobienia

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG lub pokrewne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z uczciwym systemem premiowym

  • Narzędzia służbowe (komputer, telefon, w tym auto do użytku prywatnego)

  • Pakiet benefitów socjalnych (w tym ubezpieczenie, kartę MultiSport itp)

Miejsce zamieszkania nie jest ważne. Pozycja dostępna od zaraz.

CV ze zdjęciem prosimy kierować poprzez formularz OLX

10 kwi 2024;   from: www.olx.pl