Kierowca kat. C ! Wysokie Zarobki ! Nowy numer kontaktowy !

5 880 zł - 6 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Sosnowiec Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

!! W związku z dalszym rozwojem zatrudnimy !!
!!! KIEROWCÓW KAT. C !!!
Bardzo wysokie zarobki !!
Kwota z ogłoszenia jest NETTO! Do ręki na START !!

Zapewniamy pakiet benefitów m.in karty sportowe , ubezpieczenia na życie, zdrowie i komunikacyjne, tańsze paliwo.
Szanujemy czas oraz pracę naszych kierowców.

Praca - Kierowca w lokalnej dystrybucji , pojazd wyposażony w windę + paleciak ELEKTRYCZNY
Miejsce pracy - Sosnowiec , tam praca zaczyna się i kończy.
Wynagrodzenie zależne od zaangażowania!
Od 5880 do 6500 na rękę !!
Umowa o pracę!
Mile widziane osoby z doświadczeniem w takim transporcie oraz znajomością obsługi pojazdu .
Praca w dużej firmie transportowej o stabilnej pozycji na rynku. Zapraszamy kierowców z doświadczeniem do stałej współpracy
Osoby poważnie zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny.
! Tel - 50*****11

!! !! Proszę dzwonić w godzinach 10 - 18 od poniedziałku do piatku !!
15 gru 2021;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Sosnowiec
4 200 zł 6 000 zł jeden miesiąc
Dzień dobry Poszukujemy kierowcy kat B na rozwóz palet i paczek start godzina 8.00 koniec koło 17.00 dziennie stała trasa codzinnie te same adresy. BAZA NA INWESTYCYJNEJ 8 SOSNOWIEC rektutacja telefoniczna 79*****12 drugi numer kontaktowy 57****...
5 miesięcy temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Sosnowiec

Opis:

EUROCASH LOGISTYKA:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka ...

2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Sosnowiec

Opis:

Eurocash Logistyka:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka ...

miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Sosnowiec
5 000 zł 7 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Twój zakres obowiązków:

· Przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,
11 miesięcy temu