Pracownik Ogólnobudowlany

Osoba fizyczna (prywatna)
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Greifbau - Generalny Wykonawca w stałej współpracy z deweloperem zatrudni pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-prace ogólnobudowlane,

-praca elektronarzędziami,

-pomoc przy hydroizolacji.

Wymagania:

-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

-dokładność w wykonywaniu powierzonych prac,

-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

-zapewniamy odzież roboczą,

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-możliwość długotrwałej współpracy.

Więcej informacji pod nr. tel 66*******82

6 mar 2024;   from: www.olx.pl