Magazynier/Operator Wózka Widłowego - Kostrzyn nad Odrą

GEODIS Road Network Sp. z o.o
Kostrzyn nad Odrą Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych.

Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników.

Do Oddziału Kostrzyn nad Odrą poszukujemy osób na stanowisko Magazynier/Operator Wózka Widłowego

Jeśli:

  • Posiadasz uprawnienia UDT i doświadczenie w pracy na wózku widłowym lub chwytakowym

  • Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce

  • Interesuje Cię praca polegająca na załadunku towaru (wyroby gotowe fabryki papieru) na samochody ciężarowe w ogrzewanym magazynie

  • Jesteś sumienny i odpowiedzialny

Zapraszamy do pracy do GEODIS!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę zmianową

  • System premiowy

  • Dodatki nocne oraz za zmianowość

  • Pakiet poleceń pracowniczych

  • Darmową prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do wczasów, Świąt

  • Kartę sportową

  • Kartę SIM do użytku prywatnego z darmowymi rozmowami i Internetem.

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV

24 lip 2018;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Gi Group Poland S.A.
  • Kostrzyn nad Odrą
5 500 zł jeden miesiąc
Dla Naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko: Operatora wózka widłowego z UDT Magazyn wysokiego składowania Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą Operator wózka widłowego udt 5 500 zł brutto + premie| benefity Zadania:...
4 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kostrzyn nad Odrą
4 700 zł 6 200 zł jeden miesiąc

Opis:

Mila Papier Sp. z o.o. jest prosperującą firmą od 2004 roku na rynku papierniczym. W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko operatora wózka widłowego.

Do zadań pracownika będzie należało między innymi:

4 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kostrzyn nad Odrą
67 zł 72 zł jedna godzina

Opis:

  • START PRACY OD PONIEDZIAŁKU 6 MAJA

    Zatrudnimy operatora wózka widłowego czołowego

Kraj - Niemcy

Miasto - Kammlach

16 dni temu

Opis:

Zadania: Kompletowanie towarów według zamówienia klienta Skanowanie towarów Przyjęcie towarów i zwrotów Umieszczanie towarów w odpowiedniej lokalizacji Załadunek oraz rozładunek na paletach Zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu Wymagania: ...
11 dni temu