Pracownik ogólnobudowlany hakowy / sygnalista

30 zł - 32 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Tomaszów Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma CONWAY STF SP. K. zajmuje się specjalistycznymi technikami fundamentowania. Specjalizujemy się w technologii wbijanych pali prefabrykowanych. Na rynku polskim jesteśmy od 2010 roku.

Rekrutujemy na stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany- hakowy/sygnalista

Opis stanowiska:

· Prace ogólnobudowlane przy wbijaniu pali prefabrykowanych na terenie całej Polski;

· Prowadzenie rozładunków pali prefabrykowanych na budowie;

· Współpraca z operatorem maszyny palującej przy prowadzonych pracach;

· Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z innymi członkami ekipy budowlanej;

· Odpowiedzialność i dbałość o powierzone narzędzia, materiały i sprzęt;

· Gotowość do nauki i doskonalenia swoich umiejętności budowlanych;

Wymagania:

· Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku mile widziane;

· Zachowywanie przepisów BHP i dbanie o bezpieczne warunki pracy na placu budowy;

· Dyspozycyjność, zaangażowanie, dokładność, sumienność;

· Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej;

· Prawo jazdy kat. B;

· Gotowość do podróży na terenie całej Polski;

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie;

· Stabilne zatrudnienie;

· Możliwość rozwoju zawodowego;

· Dojazd i przyjazd na budowę;

· Udział w realizacji ciekawych inwestycji;

· Terminowe wynagrodzenie;

· Miłą atmosferę;

Jesteśmy świadomi, że podstawą sukcesu jest zgrany zespół pracowników. Dlatego jesteśmy otwarci na ludzi utalentowanych w różnych dziedzinach budownictwa. Jeśli szukasz pracy w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, a jednocześnie jesteś uczciwą i rzetelną osobą to czekamy właśnie na Ciebie.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

11 kwi 2024;   from: www.olx.pl