Kierowca samochodu ciężarowego kat. C - betonomieszarka

Unimex Szepietowo
Wysokie Mazowieckie Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Dołącz do zespołu Firmy UNIMEX

Zakład Produkcji Prefabrykatów Budowlanych i Betonu Towarowego w Szepietowie

poszukuje do pracy osób na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie transportu drogowego - przewóz betonu towarowego

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C,

  • Rzetelność i odpowiedzialność przy wykonywaniu swoich obowiązków,

  • Chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość przyuczenia do zawodu,

  • Stałe godziny pracy,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym należącym do Firmy UNIMEX

Informacje dotyczące pracy i wynagrodzenia można uzyskać pod numerem telefonu 60*****48.

17 gru 2018;   from: www.olx.pl