Operator linii do cięcia styropianu, Galewice

4 600 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Wieruszów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Producent styropianu Amitec z Galewic ul. Stefana Żeromskiego 1A szuka operatora linii do cięcia styropianu. Nie wymagamy doświadczenia. Praca w systemie dwuzmianowym.

Obowiązki:

  • obsługa linii produkcyjnej

  • obsługa miary, suwmiarki, kalkulatora

  • stały nadzór nad procesem produkcji,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

Chęć pracy. Wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

-wdrożenie pracownika na stanowisku,

-dobrą atmosferę.

Jesteś zainteresowany? Dzwoń pod nr kom . 88*******44

16 paź 2023;   from: www.olx.pl