Operator Wózka Widłowego | Darmowy dojazd | Atrakcyjne benefity|

Gi Group Poland S.A.
Grodzisk Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Kanie koło Pruszkowa

Zakres obowiązków:
• Ważenie surowców do produkcji masy kosmetycznej
• Obsługa urządzeń produkcyjnych
• Dowożenie surowców wózkiem widłowym

Wymagania:
Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (UDT)
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym 4-brygadowym( 6-14/ 14-22 /22-6)
• Umiejętność pracy w zespole
• Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych bocznych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
• Z góry ustalony grafik na cały rok kalendarzowy
Bezpłatny transport z : Warszawy ( Śródmieście, Dw. Zachodni, Ursus), Żyrardowa, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Jaktorowa, Milanówka i Brwinowa.
Benefity : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi, spotkania integracyjne, opieka stomatologiczna, program emerytalny, parking dla pracowników, dodatkowe świadczenia socjalne, wyprawka dla dziecka, wyprawka szkolna, paczki świąteczne, program rekomendacji pracowników, możliwość uzyskania uprawnień, inicjatywy dobroczynne, pikniki rodzinne, usługi fizjoterapeuty, comiesięczna paczka darmowych kosmetyków
Dofinansowanie : do zajęć sportowych, do szkoleń i kursów, do wypoczynku, do wakacji dzieci, do dojazdów do pracy, do posiłków, do nauki języków

11 kwi 2024;   from: www.olx.pl