Nauczyciel/ka w Publicznym Przedszkolu w Juszkowie(Gm.Pruszcz Gdański)

Osoba fizyczna (prywatna)
Pruszcz Gdański Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Pozytywne Inicjatywy ogłaszają nabór na stanowisko:

Nauczyciel/ka w Publicznym Pozytywnym Przedszkolu w Juszkowie (Gmina Pruszcz Gdański), ul. Zakątek 3.

Obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej

  • Prowadzenie konsultacji dla rodziców

  • Przygotowywanie opinii o dziecku

  • Podejmowania działań profilaktycznych

  • Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu

  • Współpraca z rodzicami.

Wymagania:

  • Studia licencjackie w zakresie wychowania przed-szkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne lub studia na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne

  • Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu

  • Wysoka kultura osobista

  • Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami

  • Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola

  • Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę

  • praca od września 2024r.

  • Wymiar etatu: 1 etat

  • Możliwość realizacji awansu zawodowego

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata

  • Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze

  • Dofinansowanie karty programu MultiSport.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV za pośrednictwem formularza OLX

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Do dokumentów należy załączyć klauzulę:

6 mar 2023;   from: www.olx.pl