Pracownik budowlany

Osoba fizyczna (prywatna)
Żołynia Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

W związku z rozwojem firmy w zakresie działalności kubaturowej na terenie Żołyni w chwili obecnej do PBI Infrastruktura S.A., poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Twój zakres zadań:

  • prace budowlane i wykończeniowe w zakresie budownictwa kubaturowego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach remontowych i budowlanych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • ubrania robocze oraz wymagane ochrony osobiste

  • świadczenia socjalne

  • dofinansowanie do kart MultiSport

  • zniżki na produkty

  • nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych

  • możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”

  • cykliczne konkursy z nagrodami

  • możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

8 lut 2024;   from: www.olx.pl