Pracownik budowlany [światłowody]

Osoba fizyczna (prywatna)
Góra Kalwaria Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Pracownik budowlany ( światłowody )

Zakres obowiązków:

o prace związane z budową instalacji światłowodowych na różnych etapach w zależności od umiejętności

o podwieszenie kabla światłowodowego (budowa tras kablowych, układanie kabli, montaż osprzętu, montaż urządzeń)

o prowadzenie kabla wg dokumentacji

Wymagania :

o chęci do pracy, umiejętność pracy w zespole, sumienność rzetelność

o odpowiedzialność za powierzone mienie i za działania podczas pracy

o uczciwość i solidność w wykonywaniu pracy

o Miłe widziana umiejętność posługiwania się koparką łańcuchowa oraz uprawnienia do obsługi mikrokoparki

Oferujemy:

o szkolenie przygotowujące do pracy,

o atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),

o umowę o pracę,

o bezpłatny dojazd do miejsca wykonywania pracy

o niezbędne narzędzia

o możliwość rozwoju (spawacz sieci światłowodowych, monter, admin)

4 sty 2024;   from: www.olx.pl