Pracownik biurowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Grudziądz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnimy do pracy na stanowisko: Pracownik biurowy

Obowiązki związane ze stanowiskiem:

  • wprowadzanie faktur do systemu

  • wprowadzanie przelewów do banku

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • skanowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu;

  • nadzór nad obiegiem dokumentów;

  • zamawianie artykułów biurowych;

Wymagania:

  • obsługa komputera i dobra znajomość pakietu MS Office

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej

  • samodzielności

  • logiczne myślenie i umiejętność łączenia faktów

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

12 kwi 2024;   from: www.olx.pl